Az Újpest is közölte: nyáron már nem igazolhatnak

Szeptember közepéig nem tárgyalják a lilák számára fontos ügyet.
Mokány Lajos 2016. július 28., csütörtök 9:06
Szeptember közepéig nem tárgyalják a lilák számára fontos ügyet.
Szerző: Mokány Lajos 2016. július 28., csütörtök 9:06
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Közleményben jelezte az Újpest FC, hogy az idei nyári átigazolási szezonban már biztosan nem igazolhat új játékost a klub. Íme, a közlemény pontos szövege.

Bár a FIFA tiltakozott ellene, de a CAS helyt adott a tárgyalástartási kérelmünknek, így lehetőségünk nyílik arra, hogy a bíróság előtt szóban is előadjuk érveinket a büntetés mellőzése érdekében.

A tárgyalást a CAS a kijelölt bírókkal egyeztetve 2016. szeptember 15-ére tűzte ki, azonban ez azt jelenti, hogy az augusztus 31-én záródó átigazolási szezonban csapatunk már biztosan nem tud új játékosokat szerződtetni.

Tekintettel a szeptemberre tűzött tárgyalásra, klubunk ismételten kérte a büntetés végrehajtásának felfüggesztését.

Bízzunk abban, hogy szeptemberben a Klubunk szempontjából sikeresen zárul a tárgyalás, és a következő igazolási szezon kezdetéig legalább szabadon igazolható játékosokat szerződtethetünk.

Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz