A Puskás Akadémia fiataljai legyőzték a Bayern Münchent

A nyár eleji Cordial-kupa után otthonukban is legyőzték a bajorokat a Visinka Ede dirigálta U16-osok.
Privacsek András 2017. október 18., szerda 21:43
A nyár eleji Cordial-kupa után otthonukban is legyőzték a bajorokat a Visinka Ede dirigálta U16-osok.
Szerző: Privacsek András 2017. október 18., szerda 21:43

A jó iramú találkozón mintegy tizenöt perc elteltével szerzett vezetést a Puskás Komáromi György révén, aki egy remek ütemű kiugratás után a labdát kapus mellett elhúzva talált a hálóba. Még az első félidőben szöglet után esett öngóllal növelte előnyét  a magyar csapat a kissé tartalékosan felálló németek ellen, akik a második félidőben közelebb tudtak kerülni. A szépítésnek azonban nem sokáig örülhettek a házigazdák, mert Komáromi jobb szélről középre tett labdájából Vizler László visszaállította a kétgólos különbséget.

Nem csoda hát, hogy a lefújást követően Visinka Ede elégedetten összegzett a pfla.hu-nak: - Nagyon örülök a győzelemnek, mind egyéni, mind csapatszinten jól teljesítettek a fiúk, és mindenki kapott játéklehetőséget. Amint azt az eredmény is mutatja, támadásainkban mindig ott volt a veszély, ha kritikát kellene megfogalmaznom, egyedül azt tudnám kiemelni, hogy nyerhettünk volna több test test elleni párharcot is.

Bayern München – Puskás Akadémia 1–3 (0–2)

Gólszerzők: Komáromi, öngól, Vizler

Átigazolások
FTC / Paks
Osváth is a Fradié lehet
A paksi Osváth Attila is a Ferencvároshoz igazolhat, de még tárgyalnak a felek a válogatott jobbhátvédről.
Diósgyőr
Ambrose a DVTK-nál
Skóciából vett kölcsön középcsatárt a DVTK: a 23 éves nigériai Peter Ambrose érkezett Miskolcra, aki korábban Újpesten is futballozott.
Légiósok
Redzic Salzburgban
Redzic Damir az osztrák élvonalban folytatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz