Magabiztosan, 2-0-ra nyerte meg első ausztriai felkészülési találkozóját a felcsúti gárda.
Az Újpest által kiszemelt Josip Knezevic duplájával győzött kedden 2-0-ra a Puskás Akadémia a szerb másodosztályú OFK Zsarkovo ellen, a stájerországi edzőtábor első felkészülési mérkőzésén - derül ki a pfla.hu beszámolójából.
A találkozón pályára lépett az előző idényt Eszéken, kölcsönben töltő, egykori nigériai Vidi-csatár, Ezekiel Henty is, ő adta a gólpasszt Knezevic második gólja előtt. A már az első félidőben is nagy fölényben játszó felcsútiak végül magabiztos sikerrel kezdték meg ausztriai edzőmeccseik sorát.
Felkészülési mérkőzés, Ausztria:
Puskás Akadémia FC – OFK Zsarkovo (szerb) 2-0 (Knezevic 46., 50.)
PAFC: Hegedüs L. (kapus), Szolnoki, Hegedűs J., Hadzsiev, Nagy Zs., Van Nieff, Urblík, Knezevic, Henty, Sós B., Vanecek
Csereként pályára lépett: Tóth B. (kapus), Huszti A., Spandler, Radics, Fülöp L., Mebrahtu, Skribek
Átigazolások
A Fradi rekordigazolása újra váltott
Matheus Saldanha
Az FTC korábbi brazil támadója, Matheus Saldanha mindössze fél idény után, az Egyesült Arab Emírségeken belül váltott klubot, a Sharja FC játékosa lett kölcsönben.
Tatabánya
A Honvéd bajnoka érkezett
Az NB III-as OPUS TIGÁZ Tatabánya bejelentette, hogy szerződtette a Honvéd korábbi bajnokát, a jelentős NB I-es múlttal is rendelkező Vernes Richárdot.
Újpest
Bundesliga-klubot előztek meg
Dárdai Pál és az Újpest a HSV-t is megelőzte a versenyfutásban, amikor sikerült megszereznie a német válogatott középpályást, Arne Maiert az FC Augsburgtól. (Berliner Kurier)