A Videoton korábbi edzője a Paksot segíti a jövőben – hivatalos

A korábban a Videotonnál edzősködött Pető Tamással bővült a Paks szakmai stábja. A 43 éves szakember játékos-megfigyelőként fog tevékenykedni Csertői Aurél csapatánál - számolt be róla a klub honlapja.
Csakfoci Admin 2018. február 8., csütörtök 16:33
A korábban a Videotonnál edzősködött Pető Tamással bővült a Paks szakmai stábja. A 43 éves szakember játékos-megfigyelőként fog tevékenykedni Csertői Aurél csapatánál - számolt be róla a klub honlapja.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 8., csütörtök 16:33
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Pető Tamás neve ismerősen cseng a magyar labdarúgás kedvelőinek, hiszen egykoron aktív futballista volt. Első élvonalbeli mérkőzését még 1992-ben játszotta a Veszprém színeiben. Középpályásként olyan csapatokban játszott, mint a Győri ETO, az Újpest, velük bajnok lett, a Vasas, a Pápa és természetesen a Videoton. Összesen 163 NB I-es bajnokin 23 gólt szerzett.

Külföldön is megfordult, például a holland NAC Bredában 83 meccsen 5 gólt szerzett. Volt magyar válogatott is, 14 alkalommal viselhette a címeres mezt.

Aktív labdarúgói pályafutása után a Veszprémnél kezdett el edzősködni, amit az NB III-as Balatonfüredi FC utánpótlása, majd a felnőtt csapata követett. A 2015-ös évben a Videoton pályaedzőjének nevezték ki. A 2015-16-os szezonban Bernard Casoni távozása után megbízott vezetőedzőként is irányította a fehérváriakat.

Idén január elején pedig Pető Tamás és a Videoton közös megegyezéssel szerződést bontott egymással. A tréner a paksi együttes sikereiért dolgozhat a jövőben.

A Vidi távozott edzője: „Nem vagyok egy fafejű hülye” – interjú

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz