NB I: "Minden csont a helyén" - az arcát tört játékos csak óvatosan gyógyulhat

A megfelelő ütemben halad Szakály Dénes felépülése, miután a Paksi FC középpályásának eltört a járomcsontja az Újpest elleni bajnokin és meg is kellett műteni.
Dudás Gábor 2020. március 27., péntek 12:30
A megfelelő ütemben halad Szakály Dénes felépülése, miután a Paksi FC középpályásának eltört a járomcsontja az Újpest elleni bajnokin és meg is kellett műteni.
Szerző: Dudás Gábor 2020. március 27., péntek 12:30

Mint ismeretes, Szakály Dénes március 14-én szenvedett járomcsonttörést, miután az eddigi utolsó OTP Bank Liga-fordulóban összeütközött az újpestiek kapusával, Filip Pajoviccsal.

A középpályást két nappal később sikeresen megműtötték, és a beavatkozás során lemezek segítsége nélkül a helyére tudták tenni a törött csontot.

Az orvosom alaposan megvizsgált, majd megállapította, minden a legnagyobb rendben van, minden csont a helyén.

Az elmúlt egy hétben nem mozdult el semmi, valamint a duzzanat is leapadt. Fontos, hogy mostantól erősítenem kell, tehát erőltetnem kell a rágást, ami ugye épp ellenkezője az eddigieknek. Persze az ütésekre továbbra is oda kell figyelnem, és nem aludhatok még a bal oldalamon. További jó hír, hogy a hétvége felé elkezdhetem a mozgást, nyilvánvalóan még nem végezhetem azt a programot, amit a többiek kaptak, de kocoghatok, úszhatok, biciklizhetek. Nagyjából minden jó, ahol nincs rázkódás, aztán fokozatosan egyre többet vállalhatok - mondta a korábbi magyar bajnok labdarúgó a paksifc.hu oldalán.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Szalai kölcsönben távozhat
A török Kasimpasa felé tartó magyar válogatott védő, Szalai Attila várhatóan ezúttal sem végleg, csak kölcsönben hagyja el a Hoffenheimet. (Laola1)
Újpest
Nyugalmas következő napok
A Vojvodina 24 éves támadója, Bamidele Yusuf nem igazol a lilákhoz, és egyelőre mással sincs előrehaladott tárgyalás, így a napokban nem várható bejelentés érkezőről. (Lila Sector)
Szpari
Még ketten jöhetnek
Két játékost még szeretne igazolni a Szpari: egy bal oldali belső védőt és egy jobb oldali szélső középpályást.
Tovább az összes átigazoláshoz