Ezért választott fura gólörömöt a Paks nyerőembere

Szabó János, a paksiak egyik legjobbja volt a Haladás elleni (2-0) bajnokin. Gólja után nem megszokott módon ünnepelt.
Privacsek András 2017. augusztus 10., csütörtök 11:34
Szabó János, a paksiak egyik legjobbja volt a Haladás elleni (2-0) bajnokin. Gólja után nem megszokott módon ünnepelt.
Szerző: Privacsek András 2017. augusztus 10., csütörtök 11:34

A Paksi FC védője jó játékkal és góllal járult hozzá csapata legutóbbi győzelméhez.

- Elég nehéz volt feltörni a védelmüket, de szerencsére sikerült – kezdte Szabó János a paksifc.hu-nak. - Ahogy nekünk, úgy nekik is megvannak a céljaik a bajnokságban, amit szeretnének elérni. Ők az ehhez megfelelő harcmodort választották, de mi felül tudtunk kerekedni ezen, és győzni tudtunk. Ez nagyon fontos volt, így elkerültük azt, hogy bennragadjunk a rajtnál. Nem egészen úgy kezdődött a szezon, ahogy szerettük volna. Úgy éreztem, hogy emiatt egy kicsit görcsösen játszottunk a meccs elején.

Szabó János olyan gólörömöt mutatott be, amit nem mindig tehet meg egy labdarúgó.

- Egy igazán boldog eseménynek nézünk elébe párommal, hiszen szeptember végére várjuk a kisbabánkat. Ő lesz az első gyermekünk, és a gólomat neki ajánlottam!

Címkék: #Paks #Szabó János
Átigazolások
Fradi
Keane PL-klubnál jelölt?
Angol sajtóhír szerint az edzőjét menesztő Wolverhamptonnál is képben lehet az FTC-t irányító Robbie Keane.
Szentlőrinc
Márton is a jelöltek között volt
Úgy tudjuk, már több jelölt is felmerült a klubnál Waltner Róbert utódjaként, egyikük a legutóbb a ZTE-nél dolgozó Márton Gábor, de információink szerint a szakember nemet mondott a felkérésre.
Menesztés
Elküldték a Loki sikeredzőjét
A szerb FK Partizan vasárnap menesztette Srdjan Blagojevic vezetőedzőt, miután a korábbi debreceni tréner csapata a kupakudarcot követően súlyos bajnoki vereséget szenvedett.
Tovább az összes átigazoláshoz