NB I: Hatalmas kamutizit kapott a Diósgyőr, Karakó "megette" Forgács alakítását - videó

Óriásit hibázott Karakó Ferenc, amikor a Diósgyőr - Puskás Akadémia (2-2) mérkőzés 76. percében Forgács Dávid műeséséért 11-est ítélt a Diósgyőrnek. Mutatjuk az esetet.
Privacsek András 2018. július 29., vasárnap 11:39
Szerző: Privacsek András 2018. július 29., vasárnap 11:39

A Diósgyőr 0-2 után visszakapaszkodott a Puskás Akadémia ellen, sőt 2-2 után a vezetést is megszerezhette volna az NB I 2. fordulójában. A 76. percben ugyanis Karakó Ferenc egy ajándék 11-est ítélt meg a hazaiak javára.

Forgács Dávid a tizenhatoson belül feldobta magát Osváth Attila mellett, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. A felcsútiak védője hiába reklamált hevesen: „Hozzá sem értem” – mondogatta Karakónak, aki azonban kitartott álláspontja mellett. Ugrai Roland viszont nem tudott élni az ajándékkal, a 11-est a felső lécre bombázta.

1:48:18-tól az eset és a kihagyott 11-es (Kattints a "Nézd meg a videót YouTube-on" linkre):

Négy gól, piros lap, berúgott és kihagyott 11-es: a Diósgyőr kaotikus meccset játszott a Puskással - videó
A Puskás Akadémia az első félidőben már kettővel vezetett, mégis kiengedte a kezéből a meccset. A második játékrészben a Diósgyőr egyenlített, majd nyerhetett is volna, de emberelőnyben 11-est rontott.