NB I: A kupadöntő miatt változott az utolsó előtti forduló programja

Négy napon keresztül játszanak majd mérkőzéseket az NB I 32. fordulójában.
Csakfoci Admin 2021. április 22., csütörtök 20:01
Négy napon keresztül játszanak majd mérkőzéseket az NB I 32. fordulójában.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. április 22., csütörtök 20:01

Három forduló van még hátra az OTP Bank Liga 2020/21-es kiírásából, a június 11-én kezdődő Európa-bajnokságra tekintettel idén a május 8-9-i hétvégén zárul a magyar élvonal.

A MOL Magyar Kupa döntőjére május 3-án (hétfőn) 20 órától kerül majd sor a Puskás Arénában. A fináléban érintett Újpest és MOL Fehérvár FC egyaránt bejelentette, hogy a kupadöntő miatt az utolsó előtti bajnoki fordulóban csütörtöki napon lép pályára. Így az NB I 32. fordulójának mérkőzései négy napon át, április 29. és május 2. között zajlanak majd.

A 32. forduló programja

2021. április 29. (csütörtök) 17:30 DVTK - Újpest FC
2021. április 29. (csütörtök) 20:00 MTK - MOL Fehérvár FC
2021. április 30. (péntek) 20:00 Paksi FC - PAFC
2021. május 1. (szombat) 17:00 ZTE FC - Kisvárda
2021. május 1. (szombat) 19:30 FTC - Mezőkövesd
2021. május 2. (szombat) 17:00 Budafok - Bp. Honvéd

A 33. forduló pontos kezdési időpontjait egyelőre nem hozták nyilvánosságra.

Átigazolások
DVSC
Ők állhatnak tovább
Amos Youga, Djordje Gordic és Maximilian Hofmann, valamint Víctor Camarasa, Alex Bermejo, Fran Manzanara, Julien Dacosta és Stephen Odey is távozhat. (HAON)
Légiósok
Tóth Balázs helyzete
A PL-ből a Brentford és a Bournemouth érdeklődik Tóth Balázs iránt, akit más országból is figyelnek. Emellett a Blackburnnel is tárgyalnak az esetleges hosszabbításról. (Index)
Videoton
Három búcsúzó
Nagy Gergelytől, Zimonyi Dávidtól és Kovács Bencétől is elköszönt a Vidi.
Tovább az összes átigazoláshoz