A Ferencváros egy nappal később lép pályára Zalaegerszegen, az Újpest felcsúti bajnokija pedig későbbi időpontban kezdődik majd.
Két bajnoki időpontja is módosult az NB I jövő hétvégi, 3. fordulójában.
A Ferencváros szerdai, Celtic elleni Bajnokok Ligája-selejtezője miatt az eredetileg szombatra kiírt Zalaegerszeg-FTC mérkőzésre augusztus 30-án (vasárnap) 17:45-től kerül sor a ZTE Arénában.
Változott a jövő vasárnapi Puskás Akadémia-Újpest bajnoki kezdési időpontja is. A találkozó 17:45 helyett 20 órakor kezdődik majd a felcsúti Pancho Arénában.
Átigazolások
ZTE
Nigériai tehetségek nyomában
Többek között a Crystal Palace és a Nottingham Forest mellett a ZTE megfigyelői is ott lesznek a nigériai Lagosban a TSM International Scouting Tournamenten.
Fradi
Romãót nem engedték
Júlio Romão elárulta, szívesen igazolt volna a Botafogóba, de az FTC január közepéig nem akart tárgyalni az eladásáról, mert rajta volt az EL-listán, amin addig nem lehetett változtatni. (Üllői129/Fellipe Perdigão)
Légiósok
Gera Dániel helyzete
A Persepolis játékosa, Gera Dániel elhagyta Iránt, de helyzete csak az országban hirdetett 40 napos gyász után tisztázódhat. A bajnokság a háború miatt szünetel. (Mandiner)