NB I: Az aranyrangadó bírója kapta a Honvéd-Vidit - kimaradt két hibázó játékvezető

Amennyiben lesz teljes NB I-es forduló a hétvégén, ezek a játékvezetők közreműködhetnek a mérkőzéseken.
Dudás Gábor 2018. március 1., csütörtök 10:09
Amennyiben lesz teljes NB I-es forduló a hétvégén, ezek a játékvezetők közreműködhetnek a mérkőzéseken.
Szerző: Dudás Gábor 2018. március 1., csütörtök 10:09
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

TABELLA: Az NB I állása itt!

Mint ismeretes, felmerült a lehetősége annak, hogy az időjárási körülmények és a pályaviszonyok miatt néhány mérkőzés elmaradhat az OTP Bank Ligában a hétvégén. Egyelőre nem tudni, hány találkozót érinthet az esetleges halasztás, az MLSZ-nél azonban egyelőre úgy készülnek, hogy lesznek meccsek, és ennek megfelelően ki is jelölték az NB I 21. fordulójának játékvezetőit.

A legpikánsabb delegált az a Bognár Tamás, aki papíron a Budapest Honvéd és a Videoton rangadóját vezetheti szombaton. A jelölése amiatt is érdekes, mert a két csapat utóbbi két bajnokiját is ő vezette, így ő fújta a sípot a tavaly tavaszi, az aranyéremről döntő mérkőzésükön is (1-0-ra nyertek ugye a kispestiek). Az őszi, felcsúti meccsük pedig 1-1-re végződött, ugyancsak Bognár dirigálása mellett.

A forduló másik kiemeltnek mondható mérkőzésének, a DVTK-FTC rangadónak a vezetését Farkas Ádámra bízta a szövetség, míg Vad II István Újpesten közreműködik majd. Kassai Viktor a Balmazújváros és a Paks összecsapását vezeti.

A múlt hétvégén vitás ítéleteket hozó Iványi Zoltán (FTC-Honvéd) és Solymosi Péter (Paks-DVTK) ezúttal nem kapott mérkőzést. Előbbi egy befújt (majd kimaradt) kispesti 11-essel, utóbbi egy meg nem adott paksi büntetővel került a reflektorfénybe.

OTP Bank Liga, 21. forduló (március 3.) - a bíróküldés:

17:00: Balmazújváros - Paks (Kassai Viktor)

17:00: DVTK - Ferencváros (Farkas Ádám)

17:00: Haladás - Vasas (Berke Balázs)

17:00: Puskás Akadémia - DVSC (Andó-Szabó Sándor)

17:00: Újpest - Mezőkövesd (Vad II István)

19:30: Bp. Honvéd - Videoton (Bognár Tamás)

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz