Az MTK hivatalos oldalán jelentette be, hogy a következő évben az Al Ittihadnál folytatja pályafutását Myke Bouard Ramos.
Az MTK 25 éves támadójáért az átigazolási időszak végén rendkívül kedvező ajánlatot kapott az Al Ittihad Kalbától, így a brazil játékos kérését méltányolva tárgyalásokat folytattak az egyesült arab emírségekbeli klubbal – számolt be az mtkbudapest.hu.
A tárgyalások folyamán az MTK vezetői arra törekedtek, amennyiben a klub érdekeinek is megfelelő konstrukciót érnek el, akkor nem állnak a csatár útjába, hogy anyagilag jóval kedvezőbb feltételeket biztosító csapatnál folytathassa pályafutását.
A tárgyalások sikeresek voltak a felek között, és az Al Ittihad hivatalosan is megtette ajánlatát, amit az MTK elfogadott, így Myke Bouard Ramos a következő szezonra kölcsönbe kerül az ázsiai csapathoz.
Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás?
A kispadról nagy valószínűséggel távozó Csató Sándor vezetőedző helyét a korábbi NB I-es játékos, Marián Sluka veheti át. (NSO)
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A Kisvárda Szőr Levente 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.