MTK

Az NB I-ből igazolna kapust a Puskás Akadémia

A csakfoci.hu információi szerint a Puskás Akadémia szeretné leigazolni Hegedüs Lajost, az MTK kapusát.
Privacsek András 2016. augusztus 31., szerda 8:08
A csakfoci.hu információi szerint a Puskás Akadémia szeretné leigazolni Hegedüs Lajost, az MTK kapusát.
Szerző: Privacsek András 2016. augusztus 31., szerda 8:08

Honlapunk értesülései szerint Hegedüs Lajos a Puskás Akadémiához igazolhat. Információink szerint a felcsúti klub és az MTK már közel áll az egyezséghez, a tranzakció azon múlhat, hogy Hegedüs meg tud-e egyezni a Puskás Akadémiával.

Az NB II-es klubnak nagy szükség lenne egy megbízható kapusra, hiszen az eddigi hét forduló alatt 17 gólt kapott, ami a legtöbb a másodosztályban.

A 28 éves Hegedüs Siófokon lett NB I-es kapus, 2010-től az MTK játékosa, összesen 148 élvonalbeli mérkőzése van.

Mint ismert, a mai nap folyamán zárul a nemzetközi átigazolási piac számos helyen, ez érinti az NB I-es klubokat is, ezért olvasóinknak érdemes lesz folyamatosan követni honlapunkat, hiszen kiemelten kezeljük ezeket a híreket, történéseket. Átigazolási rovatunk itt érhető el.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.
ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.
Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.
Tovább az összes átigazoláshoz