Volt Arsenal-csatárral erősít a Vidi EL-riválisa

Hamarosan aláírhat a brazil támadó.
Dudás Gábor 2017. július 23., vasárnap 16:00
Hamarosan aláírhat a brazil támadó.
Szerző: Dudás Gábor 2017. július 23., vasárnap 16:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Girondins Bordeaux vasárnap, hivatalos honlapján jelentette be, hogy mindenben megegyezett a brazil Fluminensével Wellington Silva átigazolásáról.

A 24 éves, korábbi Arsenal-támadónak még a szokásos orvosi vizsgálatokon kell átesnie a francia csapatnál, mielőtt aláírná szerződését.

A korábbi U21-es válogatott Silva 2010 és 2016 között volt az Ágysúsok játékosa, de a londoni klub hatszor is kölcsönadta s csatárt, így szerepelt többek között a Levanténél és a Boltonnál is. Tavaly nyáron tért vissza korábbi klubjához, a Fluminenséhez, ahol hazatérése óta – az országos és az állami bajnokságban – összesen 38 találkozón lépett pályára és 7 gólt szerzett.

Mint ismeretes, a Bordeaux a Videoton ellenfele lesz majd az Európa Liga 3. selejtezőkörében, az első találkozóra jövő csütörtökön, Franciaországban kerül majd sor.

Átigazolások
Közel a spanyol folytatás
Gulácsi Péter
A magyar kapus több mint egy évtized után válthat klubot, és hamarosan Villarreal játékosa lehet.
DVSC
Dénes a Lokiban
A DVSC szerződtette a belga élvonalbeli Kortrijk szélsőjét, Dénes Vilmost.
Ex-ZTE
Mance távozott Katarból
A Puskás Akadémia, a DVSC és a ZTE korábbi támadója, Antonio Mance Katarból Szingapúrba tette át székhelyét, miután a címvédő Lion City Sailors bejelentette érkezését.
Tovább az összes átigazoláshoz