Sorsoltak a BL-ben és az EL-ben - ellenfelet kapott a Vidi, a Honvéd és a Fradi

Pénteken kisorsolták a Bajnokok Ligájában és az Európa Ligában is a selejtezősorozat következő körét. Íme a sorsolás eseményei percről percre.
Mokány Lajos 2017. július 14., péntek 13:20
Szerző: Mokány Lajos 2017. július 14., péntek 13:20

Mint ismert, a BL-ben a Honvéd még áll, és a 2-1-es idegenbeli vereség hatására még él a csapat továbbjutási esélye az izraeli Hapoel Beer-Sheva ellen. A párharc továbbjutója dupla esélyt kap, hiszen amennyiben kiesik a 3. körből, az Európa Liga 4. selejtezőkörében folytathatja. Aki viszont most kiesik, annak vége a sorozatnak.
FRISS: Mint lenti élő közvetítésünkből kiderül, a Honvéd ellenfele a litván Zalgiris Vilnius és a bolgár Ludogorec párharc győztese lesz, előbbi csapat van 2-1-es előnyben a hazai meccs után.

Ami az Európa Ligát illeti: a Videoton már jó eséllyel ott van a következő körben, miután 3-0-ra nyert az észt Kalju ellen idegenben. A Ferencváros esetében nagyon távoli a továbbjutás, hiszen 4-2-re vezet a párharcban az emberelőnyben kétgólos hátrányból felálló dán csapat.
FRISS: Mint lenti élő közvetítésünkből kiderül, a Videoton ellenfele a francia Bordeaux lesz, míg az FTC-Midtjylland (2-4) párharc győztese a lengyel Arka Gdyniával találkozik.

Közvetítésünk automatikusan frissül az új bejegyzésekkel.