Fotó: www.molfehervarfc.hu

NB I: Kölcsönvette a Fehérvár magyar válogatott játékosát a Mezőkövesd – hivatalos

A székesfehérváriaknál kevés lehetőséghez jutó középpályás a következő idényben Kuttor Attila csapatát fogja erősíteni.
Nyikes Zoltán 2019. július 27., szombat 17:01
Fotó: www.molfehervarfc.hu
A székesfehérváriaknál kevés lehetőséghez jutó középpályás a következő idényben Kuttor Attila csapatát fogja erősíteni.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. július 27., szombat 17:01
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hivatalossá vált, amit a csakfoci.hu korábban már előre jelzett: Berecz Zsombor a Mezőkövesdnél folytatja pályafutását.

A MOL Fehérvár FC-től érkező játékos egy évig kölcsönben fog játszani Kuttor Attila csapatánál

– írja a mezokovesdzsory.hu.

Az egyszeres magyar válogatott Berecz nagy tervekkel érkezett Marko Nikolic együtteséhez a 2018/19-es idényre, miután éveken keresztül húzóembere volt a Vasasnak, ám nem sikerült beverekednie magát a kezdőbe és csupán 139 percnyi játéklehetőséget kapott az NB I-ben.

A mezőkövesdiek a nyári átigazolási szezonban már szerződtették kétszeres grúz gólkirályt, Budu Zivzivadzét, a fehérorosz válogatott Alekszandr Karnickijt, az ukrán élvonalból igazolt Andrij Nesztorovot, a kétszeres magyar válogatott Nagy Dánielt, az NB II-ben kimagasló teljesítményt nyújtó Sajbán Mátét és Sajbán Miklóst, valamint végleg megtartották Molnár Gábort.

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz