Megerősítve: NB I-es szerződést ért a magyar csatár gólerős idénye - hivatalos

Megerősítést nyert a csakfoci.hu korábban elsőként közölt információja: Nagy Mihály Krisztián, NB II-ben szereplő Ajka házi gólkirálya Kisvárdán folytatja pályafutását.
Csakfoci Admin 2021. június 16., szerda 17:45
Megerősítést nyert a csakfoci.hu korábban elsőként közölt információja: Nagy Mihály Krisztián, NB II-ben szereplő Ajka házi gólkirálya Kisvárdán folytatja pályafutását.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. június 16., szerda 17:45

A csakfoci.hu elsőként számolt be arról, hogy Nagy Mihály Krisztián, az NB II-ben szereplő FC Ajka 28 éves támadója felkeltette a Kisvárda érdeklődését, miután az előző másodosztályú idényben 35 bajnokin 17 gólt lőtt, ezzel túlszárnyalta a 2019/20-as csonka kiírást, amikor 26 meccsen 13 találatig jutott.

Értesüléseink ismét beigazolódtak, miután az előző kiírásban ötödik helyén végző Kisvárda hivatalos honlapján jelentette be a 28 éves csatár szerződtetését, akit a szabolcsiak élő szerződéséből vásároltak ki. A klub közleménye szerint a gólerős támadó neve a télen is felmerült, de akkor nem jött össze az ügylet, most viszont már igen.

- Nagyon szerettem volna NB I-ben játszani, mert úgy érzem, jól sikerült az előző szezonom. Nagyon örültem a Kisvárda megkeresésének, nem is gondolkodtam sokáig, hogy elfogadjam az ajánlatot. Már télen is nagyon szívesen jöttem volna, de akkor még nem nyílott rá lehetőség. Amilyen biztatóan indult, alakulhatott volna sikeresebben a karrierem, de mostanra letisztult a gondolkodásom, és tudom, mit kell annak érdekében tennem, hogy stabil NB I-es játékos váljon belőlem. Talán még nem későn - mondta a kisvardafc.hu-nak Nagy Mihály Krisztián, aki az előző NB II-es bajnokság góllövőlistájának holtversenyben második helyén végzett. Pályafutása során játszott a Kozármisleny, a Kazincbarcika, a Szentlőrinc és a Budapest Honvéd II-MFA csapatainál is.

Olvastad már?
A Loki Kazahsztánból igazolhat jól ismert támadót - hazai átigazolási hírek
A csakfoci.hu legkedveltebb rovatában ismét az NB I, az NB II és légiósainkat érintő piaci híreket gyűjtjük egy csokorba Nektek. Cikkünk folyamatosan frissül. Nézz vissza naponta többször is!
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Tóth Alex
Az új Juve-vezérigazgató, Damien Comolli átigazolási listáján a ferencvárosi Tóth Alex neve is ott szerepel - az olaszok is 15 millió eurós vételárról írnak. (Juventusnews24.com)
Fradi
Tóth Alex legújabb kérői
Az RB Leipzig és a Bayer Leverkusen vezetheti a játékos megszerzéséért zajló versenyt, de a Bayern és a Dortmund is figyeli Tóth Alexet.
Újpest
Duarte mással tárgyal
Romániában elismerték, hogy már tárgyalnak az Újpest első keretéből kikerülő André Duartéval.
Tovább az összes átigazoláshoz