Kisvárda: 3/2 – "Ágyhoz voltam kötve" – ezért "tűnt el" a légiós

Az NB I-ben a kiesést jelentő 11. helyen álló Kisvárda brazil légiósa három felkészülési mérkőzésből kettőt is kihagyott. Lucas Bertucci különböző okok miatt nem játszhatott az egyiptomi edzőtáborozás során.
Csakfoci Admin 2019. január 24., csütörtök 13:17
Az NB I-ben a kiesést jelentő 11. helyen álló Kisvárda brazil légiósa három felkészülési mérkőzésből kettőt is kihagyott. Lucas Bertucci különböző okok miatt nem játszhatott az egyiptomi edzőtáborozás során.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. január 24., csütörtök 13:17

Nem ezt szoktuk meg tőle – olvasható a Kisvárda klubhonlapján. A szabolcsiak brazil légiósa, Lucas Bertucci amióta a csapat játékosa azóta edzést, de még mérkőzést is alig hagyott ki.

A 29 éves középpályás téli felkészülése nem úgy sikerült, mint szerette volna, hiszen háromból két edzőmeccsen nem játszhatott. Egyiptomban a Razgari ellen (5-0), valamint szerdán a gól nélküli döntetlenre végződő Slavoj Trebisov elleni találkozón sem állhatott az együttes rendelkezésére. Most pedig a fogvacogtató hidegben részt vett a csütörtöki edzésen.

Nem volt szerencsém az utóbbi időszakban. Egyiptomban meghúzódott az izmom a combtőnél, ezért óvatosságból kihagytam a második meccset – kezdte Lucas a kisvardafc.hu-nak, aki egyedül csak az el-Guna ellen (1-3) lépett pályára.

Néhány napig könnyített edzést végeztem, és helyrejött a sérülésem, ám a hazaérkezést követően megfáztam, belázasodtam, így két napig ágyhoz voltam kötve.

Emiatt hagytam ki a szerdai edzőmeccset, ám nem bírom a tétlenséget, és bár még szedek gyógyszert, csütörtökön edzésre jelentkeztem. Már sokkal jobban vagyok, bízom benne, hogy szombaton pályára tudok lépni.

A Kisvárda legközelebb szombaton a szlovákiai Nagymihály ellen játszik felkészülési mérkőzést.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Diósgyőr
Croizet érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Diósgyőr, hogy szerződtette a Zalaegerszegtől Yohan Croizet, aki két évre írt alá.
Zalaegerszeg
Hátvéd érkezhet
Spanyol sajtóhírek szerint José Manuel Calderónnal erősítheti meg védelmet a Zalaegerszeg.
Diósgyőr
Ismet légiós az orvosin
Sikerrel zárultak a tárgyalások a DVTK és a ZTE között a zalaiak támadója, Yohan Croizet ügyében, és a 33 éves francia már orvosi vizsgálaton is járt a miskolciaknál. (Nemzeti Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz