Egy jól eltalált lövés és egy hatalmas védelmi hiba - ezek kellettek ahhoz, hogy a Budapest Honvéd 0-1 után fordítson és 3-1-re győzzön a MOL Fehérvár ellen, az OTP Bank Liga 20. fordulójában.
Mint arról beszámoltunk, a vasárnapi bajnoki (3-1) 86. percében a mezőny legjobbja, Nagy Dominik szabadrúgása még kijött a felső lécről, a kipattanót azonban Petrusenko nagy erővel Kovács kapujába bombázta (2-1).
A 91. percben pedig végleg eldöntötte a mérkőzést a Honvéd, a fehérvári védők voltak hátul határozatlanok (a nem sokkal később piros lapot is kapó Heister telibe lőtte csapattársát, Makarenkót az ötösnél) Nagy Dominik pedig lecsapott a lepattanó labdára és a kapus lábai között megszerezte saját maga második, csapata harmadik gólját.
Az M4 Sport felvétele a két sorsdöntő jelentről:
Olvastad már?
Szabicsot megkérdezték, kirúghatja-e a Vidi az újabb vereség után - itt a válasz
A MOL Fehérvár szakvezetője, Szabics Imre hisz abban, hogy "lehet jó dolgokat csinálni ezzel a csapattal" és ő sem lett rosszabb edző, mint egy éve volt.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Csonka maradna
"Bízom benne, még nem beszéltem a vezetőséggel" - a zalaegerszegi Csonka András arról, hogy ő marad-e csapatánál a nyár végét követően is. (M4 Sport)
Újpest
A "legenda" kérői
Arijan Ademi egy év után távozhat Újpestről, és könnyen lehet, hogy visszatér a horvát élvonalba.
ZTE
Szendrei távozóban
Szendrei Norbert kikerült a ZTE keretéből, miközben sajtóhírek szerint Újpesten folytathatja pályafutását.