Felkészülés: 3 perc alatt kialakult a végeredmény a Honvéd utolsó edzőmeccsén

Utolsó felkészülési mérkőzésüket játszották a kispestiek a jövő szombati, Gyirmót elleni bajnoki rajt előtt.
Póczik Dávid 2022. január 22., szombat 15:50
Szerző: Póczik Dávid 2022. január 22., szombat 15:50

A mérkőzésen főként az elsőosztályú kispestiek domináltak, de a második félidő elején egy Dragónerrel szembeni szabálytalanságból kiharcolt büntetőből a vendégek szereztek vezetést Szarka révén, ráadásul a játékvezető piros lappal jutalmazta Nir Bardea belépőjét.

Az egyenlítésre nem kellett sokat várni, néhány perccel később egy Kerezsi beadást követően Kovács Nikolasz lőtt a kapuba, kialakítva ezzel az 1-1-s végeredményt.

Felkészülési mérkőzés, Honvéd-MFA Utánpótlásközpont - zárt kapuk mögött

Honvéd-Ajka 1-1 (Kovács N. 63., ill. Szarka (60. - 11-esből) - kiállítva: Bardea  58. (Honvéd)

Honvéd: Szappanos - Kovács N., Bardea, Baráth, Tamás K. - Nono (Irimiás - a félidőben), Petrusenko (Nagy G. 71.), Feledy (Benczenleitner 71.) - Machach (Németh B. 82.), Kerezsi (Lukic 71.), Nagy D. (Banó-Szabó 64.)

Ajka: Horváth D. - Szűcs K. (Sejben - a félidőben), Heffler T., Görgényi, Présinger, Tajthy (Dragóner - a félidőben), Tóth G., Murka, Berzsenyi (Szarka - a félidőben), Kenderes, Gaál

Hivatalos: A Fradi után a Mezőkövesd is Csehországból erősít
A 23 esztendős balhátvéd korábban a holland élvonalban is légióskodott, most fél évre a mezőkövesdiek vették kölcsön.
Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.