Hivatalos: A Fradi után a Mezőkövesd is Csehországból erősít

A 23 esztendős balhátvéd korábban a holland élvonalban is légióskodott, most fél évre a mezőkövesdiek vették kölcsön.
Póczik Dávid 2022. január 22., szombat 13:30
A 23 esztendős balhátvéd korábban a holland élvonalban is légióskodott, most fél évre a mezőkövesdiek vették kölcsön.
Szerző: Póczik Dávid 2022. január 22., szombat 13:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Tavasszal Mezőkövesden szerepel kölcsönben a Baník Ostrava 23 éves balhátvédje, Denis Granečný - számolt be a klub hivatalos honlapja. A cseh játékosról még azt írták a helyi lapok a múlt héten, hogy a szintén cseh élvonalban szereplő Bohemianshoz kerül, ám végül a Supka Attila által irányított borsodi együttes lett a befutó.

- Miután nem volt megegyezés Bohemians csapatával, megkeresett minket a Mezőkövesd. Denis ma (csütörtökön - a szerk.) már Magyarországra utazott és klubszinten nekünk már csak adminisztratív feladataink maradtak - mondta Alois Grussmann, a Baník Ostrava sportigazgatója.

A baloldali középpályásként és balszélsőként is bevethető futballista a szezonban minden sorozatot figyelembe véve 12 mérkőzésen 5 assziszot osztott ki. Korábban 15 alkalommal tagja volt az U21-es cseh válogatottnak is. Granečný az elmúlt három évben a Bánik Ostrava mellett szerepelt a holland Emmen és a cseh Ceské Budejovice gárdájában is, de sehol nem tudott rendszeres játéklehetőséghez jutni.

Az elmúlt időszakban a Ferencváros szintén Csehországból erősítette meg keretét, miután szerződtették Ceské Budejovice nigériai támadóját, Fortune Bassey-t.

FRISSÍTÉS: Cikkünk megjelenése után a Mezőkövesd hivatalos Facebook-oldalán közölte, hogy szerződtették Denis Granecny-t.

Olvastad már?
Újabb magyar válogatott játékos iránt érdeklődik a DAC - az NB I-ből van kiszemelt
A csakfoci.hu információi szerint a Budapest Honvéd támadóját, Balogh Norbertet szívesen látná a dunaszerdahelyi együttes.
Elolvasom
Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz