Eldőlt: elmarad a Honvéd-Videoton az NB I-ben!

A játékvezető a helyszíni bejárás után úgy döntött, nem rendezhető meg a Honvéd-Videoton bajnoki mérkőzés.
Mokány Lajos 2018. március 3., szombat 19:10
A játékvezető a helyszíni bejárás után úgy döntött, nem rendezhető meg a Honvéd-Videoton bajnoki mérkőzés.
Szerző: Mokány Lajos 2018. március 3., szombat 19:10

Ahogy azt csütörtöki cikkünkben jeleztük, a Honvéd-Videoton mérkőzés lejátszása volt leginkább veszélyben a hétvégi fordulóból, és szombati írásunkban is beszámoltunk arról, hogy jeges a pálya egy része, ezért erősen kérdéses, lesz-e meccs.

Nos, kiderült: nem lesz, a játékvezető a helyszíni bejárás után úgy döntött, hogy a talaj nem alkalmas focimeccsre.

 

A Vidi honlapja így számolt be a meccs előtti állapotokról: ránézésre semmi gond nincs a Honvéd pályájával, azonban arra rálépve már másfél órával a kezdés előtt azt tapasztaltuk, hogy iszonyatosan kemény, fagyott a talaj.

Az még kérdéses, mikorra halasztják a 21. forduló utolsó meccsét.

Címkék: #Honvéd #Videoton
Átigazolások
Légiósok
Lőw Zsolt
Új vezetőedzőt keres a Bundesliga utolsó helyén szerénykedő Mainz - egy listán pedig Jürgen Klopp társaságában felbukkan Lőw Zsolt neve is.
Ferencváros
Kenan Kodro
Kenan Kodro jövője továbbra is nyitott, de egyre valószínűbb, hogy a bosnyák csatár a szezon után is a Real Zaragozánál maradhat.
Légiósok
Szivicset menesztették
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a szerb élvonalban szereplő Radnicki Nis, hogy menesztette a csapathoz nyáron kinevezett Szivics Tomiszlávot, a klubelnök pedig kemény kritikát fogalmazott meg.
Tovább az összes átigazoláshoz