Fotó: www.honvedfc.hu

A Puskás ellen beugró Honvéd-kapus: "Stresszesek vagyunk, ezért nem jönnek az eredmények"

Tomás Tujvel szerint a kispestiek még inkább feszültek lesznek attól, hogy nem jönnek az eredmények a bajnokságban.
Póczik Dávid 2022. október 17., hétfő 15:11
Fotó: www.honvedfc.hu
Tomás Tujvel szerint a kispestiek még inkább feszültek lesznek attól, hogy nem jönnek az eredmények a bajnokságban.
Szerző: Póczik Dávid 2022. október 17., hétfő 15:11
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Szombaton a Budapest Honvéd csapata 1-0-s vereséget szenvedett a Puskás Akadémiától a Pancho Arénában. A szünetben a vendégek kénytelenek voltak kapust cserélni, miután Szappanos Péter megsérült. Helyére az a Tomás Tujvel állt be, aki a tavalyi szezon végén állt utoljára a kispestiek kapujában. A 39 éves hálóőr több nagy védéssel őrizte a piros-feketék kapuját a második 45 percben.

Nem akarom magamat értékelni, arra ott van a kapusedző és az edző. Igaz, hogy nem kaptam gólt, de ezzel nem érünk semmit, mert nulla ponttal megyünk haza.

Úgy érzem, hogy kicsit stresszesek vagyunk, hogy nem tudunk gólt lőni, ezért nem úgy jönnek az eredmények, ahogy szeretnénk, és ettől még jobban befeszül a csapat. Ezt a gondolatot kell most kidobnunk és tiszta fejjel játszanunk a következő mérkőzéseken.

Nagyon nehéz megmondani mi történt, nehéz mérkőzést játszottunk, főleg a kiállítás után. A találkozó elején tudtunk nyomást gyakorolni az ellenfélre, nem tudom mi történik, ha akkor be tudunk találni, sajnos nem jött össze. Dolgoznunk kell, hiszen pár nap múlva újabb meccs vár ránk, a jövő héten kupa- bajnoki mérkőzésünk is lesz, arra kell készülnünk innentől kezdve - fogalmazott Tujvel a honvedfc.hu-nak.

A Honvéd legközelebb szerdán, Szombathelyen lép pályára a Magyar Kupában.

Olvastad már?
Böde-gól és piros lap az Újpest ellen: "Melyik meccset nézed?" - videó
Böde Dániel előbb gólt szerzett a Paks II vasárnapi bajnokiján, majd a kiállítás sorsára jutott az Újpest II elleni bajnokin az NB III-ban.
Elolvasom
Átigazolások
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.
NB II
Balázs Benjámin távozik
Négy év után elhagyja a Tiszakécske együttesét a csapatkapitány, Balázs Benjámin, aki a klubbal közösen hozta meg a szakításról szóló döntést.
DVSC
Szűcs lengyel kérője
Még áprilisban a Csakfoci számolt be a Pogon érdeklődéséről Szűcs Tamás iránt, és most már Lengyelországban is írnak a lehetséges transzferről.
Tovább az összes átigazoláshoz