Fotó: www.fradi.hu

Gróf: "Bízom abban, hogy újra bizalmat kapok" - a Fradi-kapus nehéz meccsre számít a ZTE ellen

A Ferencváros kapusa, Gróf Dávid a pénteki sajtótájékoztatón azt mondta, a saját szurkolóik előtt csakis a győzelem lehet a cél.
Nyikes Zoltán 2019. november 22., péntek 17:36
Fotó: www.fradi.hu
A Ferencváros kapusa, Gróf Dávid a pénteki sajtótájékoztatón azt mondta, a saját szurkolóik előtt csakis a győzelem lehet a cél.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. november 22., péntek 17:36

Az NB I 13. fordulójában a Ferencváros vasárnap 18.00-tól a ZTE FC-t fogadja. A fővárosi klub pénteken, a bajnoki helyszínén, a Groupama Arénában tartott sajtótájékoztatót, amin a kapus, Gróf Dávid is részt vett. A válogatott szünet előtti legutóbbi fordulóban magabiztos játékkal idegenben verte meg a Fradi 6-1-re a DVSC-t, akkor a Budapest Honvédtól nyáron szerződtetett hálóőr védte a zöld-fehérek kapuját.

- Azt nem tőlem kell megkérdezni, hogy ki véd majd a ZTE ellen, még én sem tudom – idézi a klubhonlap Grófot, aki hozzátette: bízik abban, hogy újra bizalmat kap. – Mivel nem olyan régen volt a legutóbbi, ZTE elleni meccsünk, jól emlékszünk rá, megszenvedtünk ellene, nem gondolom, hogy ezúttal könnyebb dolgunk lesz. A Zalaegerszeg minőségi játékosokat igazolt a nyáron, a csapat talán mostanra kezd el összeállni. Ezzel együtt mi leszünk itthon, a saját szurkolóink előtt pedig csakis a győzelem lehet a célunk.

Az élvonal első körében a Ferencváros a hajrában tudott fordítani a Zalaegerszeg otthonában Leandro és Tokmac góljával, így csak nagy nehézségek árán tudott 2-1-re győzni.

Átigazolások
Al-Ahly
Szabics megérkezett
A klub által közzétett fotó tanúsága szerint Szabics Imre megérkezett Kairóba, és a csütörtök délutáni edzésen már ő is a stáb tagjaként dolgozhatott.
NB III
Kondás kispadot kapott
Edzőt váltott az NB III Észak-keleti csoportjában szereplő Termálfürdő FC Tiszaújváros: Huszák Gézát Kondás Elemér, kétszeres bajnok és kupagyőztes szakember váltja a kispadon.
ZTE FC
Babati a klubnál edz
A Csíkszeredáról távozó Babati Benjamin a ZTE FC II. edzéseit látogatja és elmondta, hogyan alakulhat a jövője szabadon igazolható játékosként. (zaol.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz