Szurkolói rendbontás a Fradi kupameccsén

Elszabadultak az indulatok a lefújás után.
admin 2016. október 26., szerda 16:57
Elszabadultak az indulatok a lefújás után.
Szerző: admin 2016. október 26., szerda 16:57

 

Szurkolói rendbontással ért véget a Koroncó-FTC labdarúgó Magyar Kupa-mérkőzés, amelyet a 32 közé jutásért játszottak szerdán.

A találkozó 9-0-s ferencvárosi győzelemmel ért véget, csaknem kétezer néző előtt.
A lefújás után verekedés tört ki a hazai, koroncói szektorban helyet foglaló pár száz fradista ultra és a rendezők között, még egy vipera is előkerült a szemtanúk beszámolója szerint. A botrány azt követően robbant ki, hogy több drukker átmászott a korláton és be akart rohanni a pályára.

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóosztálya az MTI-t arról tájékoztatta, hogy a rendőri biztosítás mellett zajló mérkőzésen rendőri intézkedés nem volt. (MTI)

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
Diósgyőr
Kecskés hazatért
Kecskés Ákos  személyében korábbi magyar válogatott belső védőt igazolt a DVTK.
Ferencváros
Virgil Misidjan
Virgil Misidjan a hírekkel ellentétben nem ingyen távozott, hanem komoly összegért adták el, pláne az előzmények ismeretében.
Ferencváros
Matheus Saldanha
A délszláv fociban jártas nogomania.com szerint a volt Partizan-játékos, Matheus Saldanha (FTC) a szaúd-arábiai élvonalban köthet ki.
Tovább az összes átigazoláshoz