Robbie Williams és a virágok miatt lesz felforgatott forduló az NB I-ben

A Fradi, a Debrecen és a Videoton sem megszokott időpontban lép pályára az NB I 6. fordulójában.
Budai László 2017. augusztus 8., kedd 11:09
A Fradi, a Debrecen és a Videoton sem megszokott időpontban lép pályára az NB I 6. fordulójában.
Szerző: Budai László 2017. augusztus 8., kedd 11:09

Az időpontok szempontjából teljesen felforgatott lesz az NB I 6. fordulója, amelynek meccsnapjait nemrégiben hozta nyilvánosságra az MLSZ.

A Fradi például augusztus 17-én, azaz csütörtökön este fogadja a Haladást a Groupama Arénában. A találkozót azért kellett előrébb hozni, mert augusztus 23-án Robbie Williams lép majd fel a stadionban, az előkészületek pedig több napot is igénybe vesznek, az arénát fel kell készíteni a show-ra.

Szintén furcsa időpontban lép pályára a Debrecen, amely augusztus 18-án, pénteken fogadja a Vasast. A DVSC-nek a virágkarnevál miatt kell előbb pályára lépnie. Augusztus 20-án, vasárnap ugyanis több program, például virágkocsi-kiállítás is lesz a Nagyerdei Stadionban, de ott tartják a karneváléjt is. Minden bizonnyal itt is az előkészületek szóltak közbe, és ezért nem játszik szombaton a Loki.

Emellett ebben a fordulóban marad el a Videoton Paks elleni idegenbeli bajnokija. A fehérváriak az Európa Liga-playoff párharc miatt eleve vasárnap léptek volna pályára. A sporttörvény értelmében azonban az augusztus 20-ai ünnepnapon nem lehet játszani. A Vidinek ez természetesen jól is jött, hiszen augusztus 17-én és 24-én (mindkét nap csütörtök) játszik a Partizan Belgrád ellen, így azonban a két találkozó között nem kell az NB I-ben is meccset játszania. Az elhalasztott Paks-Videoton mérkőzést egyébként szeptember 6-án pótolják.

Átigazolások
ETO
Profi szerződés
Szarka Bulcsú a törökországi edzőtáborban is jó benyomást tett a győri szakmai stábra is, nemrég pedig profi szerződést kötött az ETO-val.  
ZTE
Végleg aláírt a brazil
A brazil Maxsuell Alegria kivásárlási opcióját is érvényesítette a zalai klub, így végleg az NB I-es csapaté lett a 22 éves szélső.
NB II
Márton visszatért
A csakfoci.hu információi szerint ismét aktívan dolgozik a magyar futballban Márton Gábor.
Tovább az összes átigazoláshoz