Otigba Kenneth szerint a DVTK a Ferencvárosra erőltette saját akaratát, ezért tudott nyerni.
A Ferencváros meglepetésre 2-1-re kikapott a Diósgyőrtől Debrecenben az NB I 21. fordulójában. A mérkőzést végigjátszó Otigba Kenneth értékelt a fradi.hu-nak.
- Egy kicsit átvettük a DVTK játékát, mert nem tudtuk a saját futballunkat játszani, nagyon kapkodós, sokszor össze-vissza játékot produkáltunk. Ránk kényszerítették ezt, ez volt a legnagyobb baj. A Fradi ellen mindig 150 százalékot nyújtanak az ellenfelek. Hiányzott az az extra, hogy az alap szituációkban még többet harcoljunk a kelleténél. Pedig erre szükség van. Oda kell figyelni a későbbiekben arra, hogy a Fradi ellen mindig felszívják magukat a csapatok – mondta Otigba.
Átigazolások
Vasas
Fontos hosszabbítás
Szerződést hosszabbítottak saját nevelésű utánpótlás-válogatott támadójukkal, Molnár Csabával.
ZTE
Nigériai tehetségek nyomában
Többek között a Crystal Palace és a Nottingham Forest mellett a ZTE megfigyelői is ott lesznek a nigériai Lagosban a TSM International Scouting Tournamenten.
Fradi
Romãót nem engedték
Júlio Romão elárulta, szívesen igazolt volna a Botafogóba, de az FTC január közepéig nem akart tárgyalni az eladásáról, mert rajta volt az EL-listán, amin addig nem lehetett változtatni. (Üllői129/Fellipe Perdigão)