A Haladás elleni mérkőzésen mutatkozott be a Groupama Arénában az új Fradi-sas.
A Ferencváros tavaly rajzpályázatot hirdetett: a szurkolók tervezhették meg a Ferencvárosi Torna Club hivatalos gyermekbarát kabaláját és szavazhattak a végső befutóról.
A pályaművek közül pedig az erdélyi Nagy Tamásé lett a legjobb, így az ő rajza alapján készült el az új kabala Fradi-sas - írja a fradi.hu.
- Úgy képzeltem el fejben, hogy tekintélyt parancsoló és határozott legyen, de egyben barátságos is, mivel elsősorban a gyermekek örömére és szórakoztatására készül a kabala – jellemezte nyertes tervét Nagy Tamás.
Az új kabala Fradi-sassal a szurkolók rendszeresen találkozhatnak a Ferencváros hazai bajnoki mérkőzésein.
Íme, a legújabb Fradi-sas:

Ő volt a korábbi:

Átigazolások
Sallai Roland
Nyomul a Fulham
A TRT Spor szerint a Fulham ismét konkrét ajánlatot tehet a Galatasaray alapembere, Sallai Roland játékjogáért.
NB I
Észt edző érkezik?
A lengyel Motor Lublin másodedzői pozícióját elhagyó Gert Remmelt az NB I-ben nevezhetik ki vezetőedzőnek - értesült az NSO, amely szerint a DVSC-nél lehet képben az 50 éves észt tréner.
Fradi
Arzani visszatért
A Melbourne City hivatalos honlapján tette közzé, hogy a Fraditól kölcsönvett Daniel Arzani visszatért a zöld-fehérekhez.