A Fradi válogatott próbázója már Bödéékkel edzett – fotók

A korábbi híreknek megfelelően a lett labdarúgó is feltűnt a Népligeti Sporttelepen, és részt vett a Thomas Doll-tartotta tréningen.
Budai László 2018. január 15., hétfő 20:23
A korábbi híreknek megfelelően a lett labdarúgó is feltűnt a Népligeti Sporttelepen, és részt vett a Thomas Doll-tartotta tréningen.
Szerző: Budai László 2018. január 15., hétfő 20:23

Amint arról francia lapokra hivatkozva beszámoltunk, a Fradi lett válogatott játékost várt próbajátékra a hét elején. A francia élvonalbeli Metz labdarúgója, Janis Ikaunieks – aki legutóbb hazájában, a Liepajában futballozott kölcsönben – a jelek szerint meg is érkezett a Népligetbe.

A labdarúgó ugyanis már a zöld-fehérekkel végezte a hétfői tréninget. Erről több fotót is közzétett az FTC hivatalos Facebook-oldala. A képeket alább láthatod.

A támadó középpályásként bevethető Ikaunieks 17-szer volt lett válogatott, a nemzeti csapatban van két gólja is. A 2016 októberi, lett-magyaron (0-2) 22 percet volt a pályán.

A Fradi szakmai stábja egyelőre csak felméri a játékos fizikai állapotát.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.
ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.
Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.
Tovább az összes átigazoláshoz