A Fradi futsalcsapata a válogatott első számú kapusával erősített

Tóth Gyula szerződést bontott az ETO-val és "hazatért" a budapesti zöld-fehérekhez.
Budai László 2018. január 8., hétfő 20:28
Tóth Gyula szerződést bontott az ETO-val és "hazatért" a budapesti zöld-fehérekhez.
Szerző: Budai László 2018. január 8., hétfő 20:28

A Fradi futsalcsapata mindenben megállapodott a válogatott első számú kapusával, Tóth Gyulával, aki miután felbontotta szerződését a Rába ETO-val, aláírt a zöld-fehérekhez – számolt be róla a fradi.hu és az ftcfutsal.hu. A futsalos így hazatért a Ferencvároshoz, hogy ott fejezze be pályafutását, valamint hogy elkezdje kapusedzői karrierjét is.

A futsalnak hála, sokan ismernek, rengeteget kaptam ettől a sporttól. Itt az ideje visszaadni valamit belőle, ehhez jobb helyet nem találhattam a Fradinál. Hogy mit jelent nekem ez a csapat? Mindent! Hazatértem

- mondta a megállapodást követően Tóth Gyula az FTC hivatalos honlapján.

Címkék: #Fradi #FTC #futsal
Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.
ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.
Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.
Tovább az összes átigazoláshoz