Már a spanyolországi edzőtáborba sem utazott el a 22 éves ukrán középpályás, aki visszatért anyaegyesületéhez.
A Ferencváros hivatalos oldalán jelentette be, amit korábban külföldön is már biztosra írtak:
a nyáron a Sahtar Donecktől kölcsönben érkező ukrán középpályás, Danilo Ihnatenko elhagyta a csapatot.
A téli felkészülési időszak elején beszámoltunk arról, hogy a 22 éves játékos nem tartott a Ferencvárossal a spanyolországi edzőtáborba, később pedig Hajnal Tamás sportkoordinátor is beszélt a labdarúgó jövőjéről.
Az ukrán középpályás öt Bajnokok Ligája- és egy Európa Liga-selejtezőn lépett pályára, valamint négy EL-csoportkörös meccsen játszott.
A bajnokságban 13 mérkőzésen kapott lehetőséget, egy gól és egy gólpassz volt a mérlege, valamint pályára lépett három Magyar Kupa-mérkőzésen is.
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.