Fradi: "Az arcomról végül csak a hálóba került a labda…" - videó

Ryu Seung-woo nehéz meccsről és szerencsés gólról beszélt.
Dudás Gábor 2016. november 27., vasárnap 15:18
Ryu Seung-woo nehéz meccsről és szerencsés gólról beszélt.
Szerző: Dudás Gábor 2016. november 27., vasárnap 15:18
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A dél-koreai Ryu Seung-woo fontos szerepet játszott a Ferencváros vezető góljában a Gyirmót elleni bajnoki (2-0) 48. percében, még ha hivatalosan Présinger öngóljának lett is elkönyvelve a találat.

 

Az ázsiai légiós így emlékezett vissza a történtekre a FradiMédiának, amely meg is mutatta videón a jelenetet.

- A beadás után a kapuba akartam okosan helyezni a labdát, első szándékból ugyan nem sikerült, aztán az arcomról végül csak a hálóba került a labda. Nagyon örültem, de persze sok szerencse is kellett hozzá. Nagyon nehéz meccs volt, mivel a Gyirmót elképesztően mélyen védekezett, nehéz volt őket feltörni. Az első félidő nem is sikerólt jó, de a második félidő elején – ha szerencsével is – sikerült vezetést szereznünk, utána pedig már sokkal jobban játszottunk – mondta Ryu.

Átigazolások
ETO FC
Schön végleg Győrben
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően végleg az ETO FC játékosa lett a magyar válogatott Schön Szabolcs.
Légiósok
Orbán a jövőjéről
Willi Orbán egyelőre nem tervezi a távozását az RB Leipzigtől, ugyanakkor a jövője továbbra is nyitott kérdés a német klubnál.
Ferencváros
Keane Angliát választja a Celtic helyett?
Stephen McGowan, a skót The Herald újságírója szerint "veszélyes feltételezés” azt hinni, hogy Robbie Keane a Celtic miatt hagyta el a FTC-t, és elképzelhető, hogy inkább Angliában vállal munkát.
Tovább az összes átigazoláshoz