A Fradi duplázója: "Csak az számít, hogy bajnokok legyünk" - fizikálisan még nem voltak teljesen rendben 

A Ferencváros Sigér Dávid duplájával 2-1-re legyőzte a Debrecent az OTP Bank Liga 1. fordulójából bepótolt mérkőzésen. A gólszerző több dolognak is örült a mérkőzés után.
Privacsek András 2020. május 24., vasárnap 9:41
A Ferencváros Sigér Dávid duplájával 2-1-re legyőzte a Debrecent az OTP Bank Liga 1. fordulójából bepótolt mérkőzésen. A gólszerző több dolognak is örült a mérkőzés után.
Szerző: Privacsek András 2020. május 24., vasárnap 9:41

- Nagyon boldog vagyok a két gól miatt, de sokkal fontosabb, hogy nyertünk - nyilatkozta Sigér Dávid a fradi-hu-nak.  - Örülök, hogy már nem egy duplám van az NB I-ben, hanem kettő, de csak az számít, hogy megnyerjük a bajnokságot.

- Egy szezonra normál esetben 4-5 hét a felkészülés, olyankor jobban fel lehet készülni. Fizikálisan nem voltunk teljesen készek, ezt az ellenfél nevében is mondhatom. Ezért volt a végén sok technikai hiba, és itt magamból indulok ki, mert nekem is volt.

Olvastad már?
NB I: Hátrányból fordított a Fradi a bombagólok meccsén – videók
Bódi góljára még az első játékrészben kétszer válaszolt Sigér Dávid, így a Ferencváros otthon tartotta a három pontot az elhalasztott találkozón.
Elolvasom
Átigazolások
Vasas
Fontos hosszabbítás
Szerződést hosszabbítottak saját nevelésű utánpótlás-válogatott támadójukkal, Molnár Csabával.
ZTE
Nigériai tehetségek nyomában
Többek között a Crystal Palace és a Nottingham Forest mellett a ZTE megfigyelői is ott lesznek a nigériai Lagosban a TSM International Scouting Tournamenten.
Fradi
Romãót nem engedték
Júlio Romão elárulta, szívesen igazolt volna a Botafogóba, de az FTC január közepéig nem akart tárgyalni az eladásáról, mert rajta volt az EL-listán, amin addig nem lehetett változtatni. (Üllői129/Fellipe Perdigão)
Tovább az összes átigazoláshoz