A Fradi Bundesliga-klubbal és Románia bajnokcsapatával is játszik a télen

Hivatalossá vált a zöld-fehérek januári felkészülési programja. Három német klub mellett a Kolozsvár is Szergej Rebrov csapatának ellenfele lesz Spanyolországban.
Dudás Gábor 2020. január 2., csütörtök 11:43
Hivatalossá vált a zöld-fehérek januári felkészülési programja. Három német klub mellett a Kolozsvár is Szergej Rebrov csapatának ellenfele lesz Spanyolországban.
Szerző: Dudás Gábor 2020. január 2., csütörtök 11:43

A Ferencváros január 7-én indul kéthetes edzőtáborba a spanyolországi Benidorm városába. Az előzetes program alapján négy felkészülési mérkőzés biztosan vár majd a zöld-fehérekre, bár a fradi.hu hozzáteszi, hogy a tervezett program akár még több szempontból is változhat.

A jelenlegi állás szerint január 11-én, szombaton a német élvonal 11. helyén álló Union Berlinnel néz szembe az FTC, majd ezt követően 16-án, csütörtökön a Bundesliga 2-ben szereplő Hannoverrel mérkőznek meg a zöld-fehérek. Január 20-án, a hazautazás előtti hétfői napon két találkozó is vár a Fradira: a román első osztályú Kolozsvár után ismét egy német másodosztályú csapat, a Wehen ellen lépnek pályára.

Az OTP Bank Liga január 25-én folytatódik majd a 17. fordulóval. A csakfoci.hu természetesen jelentkezik majd az NB I teljes mezőnyének felkészülési programjával!

A Ferencváros spanyolországi edzőtáborának tervezett felkészülési mérkőzései:

Január 11., szombat (pontos időpont később):

FTC - 1. FC Union Berlin

Január 16., csütörtök:

FTC - Hannover 96

Január 20., hétfő:

FTC - SV Wehen

Január 20., hétfő:

FTC - CFR 1907 Cluj

Átigazolások
Ferencváros
Az Ajaxnál a korábbi edző
A 36-szoros holland bajnok és egyszeres BL-győztes Ajaxnál lett asszisztensedző Denny Landzaat, aki korábban fél éven keresztül Pascal Jansen vezetőedző segítője volt a Fradinál. (ajax.nl)
MTK Budapest
Aláírt a házi gólkirály
Az MTK Budapest mindenben megállapodott Marin Jurinával jövő nyáron lejáró szerződése meghosszabbításáról, így a gólerős támadó a következő időszakban is kék-fehéreket erősíti majd.
Légiósok
Szoboszlai Dominik
A Manchester City a hírek szerint Szoboszlai Dominikot figyeli, és nem véletlenül: a magyar középpályás egy brit portál szerint tökéletes erősítés lenne Pep Guardiola csapatának.
Tovább az összes átigazoláshoz