Fotó: fradi.hu

Fradi: Külföldön azt írják, Tokmac állítólag megegyezett új csapatával - sejtelmesen posztolt a repülőgépről

Török hírek egyöntetűen arról számolnak be, hogy a norvég támadó és a Besiktas megegyezett, a játékos Instagram-sztorija pedig sokak szerint szintén ezt támaszthatja alá.
Nyikes Zoltán 2022. május 20., péntek 11:14
Fotó: fradi.hu
Török hírek egyöntetűen arról számolnak be, hogy a norvég támadó és a Besiktas megegyezett, a játékos Instagram-sztorija pedig sokak szerint szintén ezt támaszthatja alá.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. május 20., péntek 11:14

Az elmúlt hetekben rendszeres téma a magyar és a nemzetközi sajtóban Tokmac Nguen jövője, a Ferencváros támadójának ugyanis nyáron lejár a szerződése. Az FTC vezetői mindent megtesznek a norvég játékos maradásáért, ezt erősítette meg Sztanyiszlav Csercseszov nemrégiben adott nyilatkozata is.

A 28 éves játékos azonban nagyon kapóssá vált, hiszen sajtóhírek szerint a holland Feyenoord, a török Besiktas, a japán Nagoya Grampus, a szerb Partizan és egy szaúdi klub is szívesen látná.
Péntek reggelre azonban szintén külföldi sajtóhírek szerint nagy előrelépés történhetett Tokmac ügyében, több török Twitter-oldal ugyanis egybehangzóan arról számolt be, hogy

a támadó megegyezett a Besiktas együttesével. A török oldalak szerint Tokmac már úton van Isztambulba, ezt erősítheti meg a játékos Instagram-sztorija is, amit egy repülőgépről készített, a képen pedig egy fekete sas is látható, ami a Besiktas beceneve is egyben.

A csakfoci.hu úgy tudja, a Fradinál még mindig nem mondtak le róla, és meg mindig van nemi esély a maradására

Az egyszeres válogatott támadó három és fél évvel ezelőtt került a Fradihoz, 147 tétmeccsen 43 gólt lőtt és 26 asszisztot adott.

Olvastad már?
NB I: Két csapat is harcol az előző szezon egyik legeredményesebb csatáráért
A csakfoci.hu információi szerint két NB I-es csapat is harcol a kieső Gyirmót támadójáért, Varga Barnabásért.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Romão nem megy a Botafogóba(?)
Az ESPN szerint a brazil Botafogo nem szerződteti az FTC játékosát, Júlio Romãót. Nemrégiben arról szóltak a hírek, hogy a klubok még tárgyalnak egymással.
Nyíregyháza
Kersák távozhat
A Nyíregyháza Spartacus megválna a nyáron szerződtetett Kersák Rolandtól, mivel Bódog Tamás vezetőedző nem számol a kapussal. (Öltözőn Túl)
DVTK/Fehérvár
Babos Bence
Babos Bence a téli átigazolási időszakban visszatérhet a Fehérvár FC-hez, bár a Diósgyőri VTK vezetőedzője, Vladimir Radenković szívesen megtartaná a támadót. (Öltözőn Túl)
Tovább az összes átigazoláshoz