Felkészülés: Kettőt vágott az MTK és az Újpest is

Felkészülési mérkőzéseken két-két gólt szerzett a két budapesti csapat, de csak az MTK nyert.
Csakfoci Admin 2016. június 24., péntek 18:38
Szerző: Csakfoci Admin 2016. június 24., péntek 18:38

Délután az MTK a szlovákiai MFK Nagymihály ellen lépett pályára, Kanta a 30. percben szerzett vezetést, a második félidőben pedig Szatmári megduplázta az előnyt, 2-0-ra nyert tehát a kék-fehér csapat. Az MTK összeállítása:

Hegedűs L. – Poór (Deutsch), Grigic, Baki, Vadnai – Vass Á., Kanta J. – Szatmári L., Gera D., Torghelle (Jakab) – Nikics

Este az Újpest az ausztriai edzőtáborában az orosz FK Rostov ellen játszott. Az orosz már 2-0-ra is vezettek, végül Bardhi és Andric találataival 2-2 lett a végeredmény. Az Újpest összeállítása:

Kezdők: Banai, Nagy T., Pávkovics, Kecskés, Mohl, Sankovic, Diarra, Andric,  Gere, Bardhi, Angelov
Cserék: Kovács, Knap, Kalitov, Windecker, Virág, Szűcs, Nagy G., Starikov, Balázs,Tóth, Cseke, Lázok, Fék