Fehérvár: Közel a távozáshoz az alapember, napokon belül aláírhat új csapatához – sajtóhír

Ciprusi sajtóhírek szerint a MOL Fehérvár FC és a Zöld-Foki Köztársaság válogatottjának meghatározó hátvédje, Stopira az Omonia Nicosiában folytathatja pályafutását.
Csakfoci Admin 2019. augusztus 5., hétfő 18:25
Ciprusi sajtóhírek szerint a MOL Fehérvár FC és a Zöld-Foki Köztársaság válogatottjának meghatározó hátvédje, Stopira az Omonia Nicosiában folytathatja pályafutását.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. augusztus 5., hétfő 18:25

A ciprusi lapok egybehangzó információi szerint a MOL Fehérvár FC 31 éves játékosa, Stopira hét év után búcsút inthet a fehérvári klubnak, és napokon belül aláírásra érkezhet a magyar válogatott Lang Ádámot is foglalkoztató Omonia Nicosiához, amelyet a korábbi Vidi-tréner, Henning Berg irányít.

A portálok arról írnak, hogy a két klub megegyezett egymással, és várhatóan a napokban be is jelentik hivatalosan az átigazolást.

Mint ismeretes, a MOL Fehérvár FC 4-2-re nyert a Kaposvár ellen az NB I nyitófordulójában, így a fehérváriak győzelemmel kezdték a bajnokság idei kiírását. A találkozón csak a cserepadon foglalt helyet Stopira, aki ellenben a Zeta és a Vaduz elleni EL-selejtezőket kezdőként végigjátszotta.

Stopira 2012 óta tagja fehérváriak keretének, amelyben az elmúlt hét év alatt 2015-ben és 2018-ban is bajnok lett, 162 tétmeccsen lépett pályára és 13 gólt rúgott - a nemzetközi kupaporondon 40 mérkőzésen 3 találatot szerzett, és egy gólpasszt jegyzett.

Olvastad már?
Megvan a Vidi hetedik szerzeménye – az év játékosának megválasztott válogatott védő érkezett
Aláírta szerződését a MOL Fehérvár FC-hez Visar Musliu. A 24 éves észak-macedón középhátvéd a helyi bajnok KF Shkendija együttesétől igazolt a fehérváriakhoz.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Puskás Akadémia
Dárdai már nagyon közel
Az nso.hu értesülései szerint egyre közelebb a Puskás Akadémiához ifjabb Dárdai Pál, és hamarosan be is jelenthetik az átigazolást. A Hertha 1-szeres magyar válogatott szélsője korábban csak a Vidinél játszott az NB I-ben.
ETO FC Győr
Albán támadót néztek ki
A shkodrasport.com információja szerint a győriek újabb albán játékost szemeltek ki, a portál ugyanis úgy tudja, hogy az ETO már ajánlatot is tett Kevin Dodajért.
Ferencváros
Naby Keita
A jelenlegi állás szerint Naby Keita télen visszatér a Werder Bremenhez - ahol aligha kap majd újabb esélyt.
Tovább az összes átigazoláshoz