A DVSC korábbi vezetőedzője tavaly nyáron állt fel a felnőtt csapat kispadjáról, most azonban visszatér a Lokihoz. A tréner a fiatalokkal foglalkozhat a jövőben.
A DVSC labdarúgócsapatánál megerősítették a hírt, miszerint Kondás Elemér a klub utánpótlásánál vállalt munkát - írja a boon.hu.
A Loki felnőtt csapatával két-két bajnoki címet és Magyar Kupát nyerő tréner a DVSC-Debreceni Labdarúgó Akadémia U16-os gárdáját irányítja a jövőben. Kondásnak nem lesz egyszerű dolga, mivel az ifjú lokisták a 7. helyet foglalják el, mindössze a Ferencvárost előzik meg a nyolccsapatos bajnokságban.
Átigazolások
Visszavonulás
Márkus Attila
Bejelentette visszavonulását Márkus Attila, a Nyíregyháza, a Mezőkövesd és a Békéscsaba korábbi futballistája.
Légiósok
Szabó Levente
Görögországból, Lengyelországból és az NB I-ből is érdeklődnek a német másodosztályban szereplő Eintracht Braunschweig 26 éves magyar csatára, Szabó Levente iránt. (nso.hu)
Arad
Tordai érkezett
Új kapus leigazolását jelentette be csütörtök délután az UTA: Tordai Árpád egy évre szóló, adott esetben meghosszabbítható megállapodást kötött az élvonalbeli aradi futballcsapattal.