Fotó: www.facebook.com/dvscfoci

Megerősítve: Újabb magyar válogatott játékos tért vissza a DVSC-be

Négy év elteltével ismét nevelőegyesülete színeiben fog pályára lépni a 30-szoros magyar válogatott középpályás, Varga József.
Nyikes Zoltán 2020. július 25., szombat 17:32
Fotó: www.facebook.com/dvscfoci
Négy év elteltével ismét nevelőegyesülete színeiben fog pályára lépni a 30-szoros magyar válogatott középpályás, Varga József.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. július 25., szombat 17:32
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A másodosztályú Debreceni VSC szombat délután a hivatalos Facebook-oldalán jelentette be, amit honlapunk korábban már előre jelzett:

visszatért a csapathoz a saját nevelésű középpályás, Varga József.

A 30-szoros magyar válogatott középpályás 2008 és 2013, valamint 2014 és 2016 között több mint 200 találkozón viselte már a Loki-mezt, majd ezt követően a Vidinél és a Puskás Akadémiánál játszott.

A 32 éves játékos az előző idényben a sérülései miatt csupán négy NB I-es és két Magyar Kupa-találkozón lépett pályára a felcsúti együttesben.

https://www.facebook.com/dvscfoci/photos/a.254846821199499/4810719778945491/?type=3&theater

Átigazolások
Belgrádban folytatja
Abu Fani
A Crvena zvezda hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Mohammed Abu Fanit, aki a Ferencvárostól igazolt a belgrádi klubhoz.
Megvan a Slovan új edzője
Yaya Touré
Yaya Touré lett a Slovan Bratislava vezetőedzője, miután hároméves szerződést kötött a pozsonyi klubbal.
DVSC
Szűcs Portugáliában?
Eldőlt, hogy Szűcs Tamás a nyár folyamán távozik a DVSC-től. A 21 éves, négyszeres válogatott középpályás kapcsán lengyel és portugál érdeklődő is volt - utóbbi liga lehet a végső befutó. (Öltözőn Túl)  
Tovább az összes átigazoláshoz