Fotó: www.pfla.hu

DVSC: Három magyar játékost is igazolhatnak az EL-ben induló NB I-es csapattól

Honlapunk úgy értesült, hogy korábbi debreceni játékosok is visszatérhetnek az NB II-es együtteshez.
Nyikes Zoltán 2020. július 17., péntek 11:00
Fotó: www.pfla.hu
Honlapunk úgy értesült, hogy korábbi debreceni játékosok is visszatérhetnek az NB II-es együtteshez.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. július 17., péntek 11:00

csakfoci.hu információi szerint több, az élvonalból érkező magyar játékosokkal erősödhet a Debreceni VSC kerete az NB II-ben.

Úgy tudjuk, nagy valószínűség szerint három labdarúgót is szerződtethet a Loki a Puskás Akadémiából, ketten közülük, Sós Bence és Varga József pedig nem ismeretlen a szurkolók számára, hiszen Sós korábban már öt éven keresztül a DVSC kötelékébe tartozott, összesen 31 mérkőzést játszott le piros-fehérben. Varga a hajdúságiak saját nevelésű játékosa, több mint 200 találkozón viselte már a Loki-mezt, mígnem 2016-ban a Vidihez, majd a felcsútiakhoz igazolt.

Honlapunk úgy értesült, jó esély mutatkozik arra is, hogy a Puskás Akadémia kapusa, Hegedüs Lajos is a debrecenieknél folytassa pályafutását. Korábban beszámoltunk arról, hogy a magyar papírokkal nem rendelkező Kosicky távozik, és azt is megírtuk, hogy a Mezőkövesd szerződtetné a szlovák hálóőrt.

TOVÁBBI EXKLUZÍV HÍREKÉRT KÖVESD A CSAKFOCI.HU-T A FACEBOOKON IS:

Olvastad már?
NB II: Az élvonalból érkezhet a Loki csatárigazolása
A csakfoci.hu információi szerint Tischler Patrik, az NB I-es Kisvárda csatára egy osztállyal lejjebb, Debrecenben folytathatja pályafutását.
Elolvasom
Átigazolások
KBSC
Viselkedése miatt távozik
A Barcika 29 éves csatárának, Blessing Elekének "a klub értékeivel nem összeegyeztethető viselkedése miatt" távoznia kell.
Videoton
Megvan Nikolics első áldozata
A Csakfoci korábbi előrejelzésének megfelelően távozott a Viditől a nyáron igazolt korábbi utánpótlás-válogatott játékos, Kocsis Bence.
Dundee United
Keresztes feljebb léphet
Ha továbbra is úgy teljesít, ahogy eddig a szezonban, akkor jó esély van rá, hogy hamarosan még feljebb léphet Keresztes Krisztián. Erről ő maga beszélt.
Tovább az összes átigazoláshoz