"Debrecenben megkaptam azt, amit a Fradiban nem"

Holman Dávid, a Debrecen támadója szeretne Gera Zoltánnal játszani a válogatottban.
Privacsek András 2016. augusztus 11., csütörtök 10:46
Holman Dávid, a Debrecen támadója szeretne Gera Zoltánnal játszani a válogatottban.
Szerző: Privacsek András 2016. augusztus 11., csütörtök 10:46

 - Nagyon jó döntést hoztam azzal, hogy ide igazoltam. Debrecenben megkaptam azokat a lehetőségeket, amelyeket a Fradinál nem. Gondolok itt legfőképp a bizalomra. Kiválóan érzem magam jelen pillanatban is, a csapattársak és az edzők mindent megtettek annak érdekében, hogy a lehető leghamarabb beilleszkedjek. Nyilván az elképzelésem az, hogy a Lokiban olyan félévem legyen, amelynek köszönhetően megkapom a meghívót a válogatott keretbe. Bízom benne, hogy Gera Zoli megvár a nemzeti tizenegyben, vele mindig nagy álmom volt együtt futballozni, sajnos a Fradiban ezt egyéb okok miatt nem tudtuk megtenni. Egyelőre még van törlesztenivalóm a klubommal szemben, hiszen a legnehezebb időszakomból rángatott ki a DVSC. Ezt szeretném meghálálni jó játékkal és gólokkal. Ha ezt teljesítettem, és lesz külföldi kérőm, amit érdemes számba venni, akkor ismét kipróbálnám magam légiósként. (dvsc.hu)

Átigazolások
Gyirmót
Olekszandr Piscsur
Komoly bevételhez juthat a Gyirmót FC Győr Olekszandr Piscsur átigazolását követően.
ETO
Profi szerződés
Szarka Bulcsú a törökországi edzőtáborban is jó benyomást tett a győri szakmai stábra, nemrég pedig profi szerződést kötött az ETO-val.  
ZTE
Végleg aláírt a brazil
A brazil Maxsuell Alegria kivásárlási opcióját is érvényesítette a zalai klub, így végleg az NB I-es csapaté lett a 22 éves szélső.
Tovább az összes átigazoláshoz