A Lokitól elküldött válogatott csatár: "Van, aki szerint öreg vagyok és lassú"

Megszólalt Robert Vittek, aki két hónapot töltött csak el Debrecenben.
Dudás Gábor 2016. december 20., kedd 9:40
Megszólalt Robert Vittek, aki két hónapot töltött csak el Debrecenben.
Szerző: Dudás Gábor 2016. december 20., kedd 9:40

 

A DVSC a múlt héten jelentette be, hogy távozik a csapattól a 81-szeres szlovák válogatott Robert Vittek. A játékos október 5-én érkezett a Lokihoz, így kicsit több mint két hónap után máris távozott Magyarországról. A szezon közben érkezett 34 éves csatárnak fél plusz fél évre szóló szerződése volt a DVSC-vel, a klubvezetés azonban a szakmai stábbal együtt úgy döntött, hogy nem él az új hathónapos időtartam életbe léptetésével.

Vittek az őszi szezonban nyolc bajnoki mérkőzésen lépett pályára, és két gólt szerzett.

- Nem akarok arról beszélni, miért kellett eljönnöm Debrecenből. Még mindig szeretek focizni, bár néhány ember szerint túl öreg vagyok és túl lassú…amíg teljesen egészséges vagyok, és amíg élvezem a játékot, játszani akarok. Várom az ajánlatokat. Látom, hogy egyre fiatalabbak és fiatalabbak a riválisaim, de a fiatalság nem mindig jelent minőséget is – mondta a csatár a pluska.sk-nak.

 
Átigazolások
ETO
Profi szerződés
Szarka Bulcsú a törökországi edzőtáborban is jó benyomást tett a győri szakmai stábra, nemrég pedig profi szerződést kötött az ETO-val.  
ZTE
Végleg aláírt a brazil
A brazil Maxsuell Alegria kivásárlási opcióját is érvényesítette a zalai klub, így végleg az NB I-es csapaté lett a 22 éves szélső.
NB II
Márton visszatért
A csakfoci.hu információi szerint ismét aktívan dolgozik a magyar futballban Márton Gábor.
Tovább az összes átigazoláshoz