A Loki súlyos sérülést szenvedő támadója: "Mindegy, hogy szándékos volt vagy sem" - több hetet ki kell hagynia

Bárány Donátnak 3-5 hetet kell kihagynia, miután az újpesti Diaby belépője nyomán részleges szalagszakadást szenvedett.
Privacsek András 2021. augusztus 11., szerda 18:50
Bárány Donátnak 3-5 hetet kell kihagynia, miután az újpesti Diaby belépője nyomán részleges szalagszakadást szenvedett.
Szerző: Privacsek András 2021. augusztus 11., szerda 18:50

- Volt egy szabad labda, amit előbb elértem, mint Diaby, aztán egy elkésett belépővel sajnos megérkezett - kezdte Bárány a dvsc.hu-nak. - Amikor felálltam, még vitt az adrenalin, én mondtam, hogy nem szeretnék cserét kérni. Nem tudtam kitámasztani, éreztem, hogy így nincs értelme játszani. Egyre jobban vagyok. Többször kérdezték, hogy szándékos volt vagy sem. Mindegy, ez benne van a fociban. Minél hamarabb vissza kell térni. Sokat javult az állapotom már az elmúlt pár napban is, az elülső szalag részlegesen szakadt, a többi szalag megúszta. Remélem, jól haladok majd, látjuk, hogy reagál a lábam a feladatokra. 3-5 hetes kihagyást mondanak, remélem inkább három lesz.

Diabyt az eset után a videóbíró segítségével állította ki a játékvezető, majd az MLSZ Fegyelmi Bizottsága négy mérkőzéstől eltiltotta.

Átigazolások
Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.
Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.
Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.
Tovább az összes átigazoláshoz