A Loki edzője az újonc elleni 1-1 után is büszke a csapatára: "Nem tudok rosszat mondani a gárdára"

Szabó István a Kecskemét vezetőedzője nagy fegyverténynek tartja, hogy csapata egy pontot elhozott Debrecenből, ugyanakkor Joao Janeiro a hazaiak mestere sincs elkeseredve.
Privacsek András 2022. augusztus 7., vasárnap 9:38
Szerző: Privacsek András 2022. augusztus 7., vasárnap 9:38

DVSC - Kecskemét 1-1

Joao Janeiro (DVSC): Büszke vagyok a csapatra, mindent beleadtunk, így kell folytatnunk. Fájó, hogy nem tudtunk nyerni, de nem tudok rosszat mondani a gárdára. Ezúttal egy kivételével kimaradtak a helyzetek, ilyen a futball. (kecskemetite.hu)

Szabó István (KTE):Pontért, pontokért jöttünk Debrecenbe, a végeredményt összességében igazságosnak tartom, noha a Debrecennek több helyzete volt. Csapatom nagyszerűen küzdött, megint nehéz volt nekünk gólt rúgni. A második félidőben mélyebben védekeztünk, mint szerettünk volna, ez a Debrecen érdeme is. A miénk viszont az, hogy hátrányból is tudtunk újat mutatni, és végül ki tudtunk egyenlíteni. Elégedett vagyok az egy ponttal, mert Debrecenből így hazatérni nagy fegyvertény. (kecskemetite.hu)

NB I: Nem született döntés a szombati játéknap egyetlen mérkőzésén
A második félidőre javult fel a mérkőzés irama, ekkor mindkét csapat egyszer talált a hálóba, így 1-1-s döntetlent hozott a találkozó.