Lélegzetelállító felvétel: így néz ki belülről a DVTK új stadionja drónfelvételen - videó

Egészen impozáns látványt nyújt a DVTK új stadionja belülről. Mi több, a legfrissebb drónnal készült felvételektől eláll az ember lélegzete.
Csakfoci Admin 2018. április 12., csütörtök 18:50
Egészen impozáns látványt nyújt a DVTK új stadionja belülről. Mi több, a legfrissebb drónnal készült felvételektől eláll az ember lélegzete.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. április 12., csütörtök 18:50

Mint ismeretes, a DVTK május 5-én játssza az új diósgyőri stadion nyitómeccsét. Az alkalomhoz illően, egy megyei rangadóval, a Mezőkövesd elleni mérkőzéssel nyit a DVTK új otthona, amely már várja a helyszínre kilátogató nézőket.

A DVTK összesen három meccset játszik tavasszal a saját stadionjában: május 19-én a Paksot fogadják, június 2-án a Videotont látják vendégül. Könnyen lehet az a forgatókönyv, hogy annak a mérkőzésnek még a bajnoki cím szempontjából is komoly jelentősége lehet.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Balogh Botond
Olasz sajtóhírek szerint marad a Parmánál Balogh Botond, miután a svájci Basel más védőt szerződtetett a magyar válogatott játékos helyett.
ZTE
Dénes légiósnak állt
Dénes Csanád Vilmos távozott Zalaegerszegről, és a KV Kortrijk játékosa lesz.
Újpest/KBSC
Játékoscsere
Az Újpest a Kazincbarcikával cserélt kapust, ennek értelmében Juhász Bence a borsodiakhoz került, míg onnan Dombó Dávid érkezett a negyedik kerületiekhez.
Tovább az összes átigazoláshoz