Két NB I-es csapat már szombaton egymással játszik

Szombaton Bp. Honvéd - DVTK felkészülési mérkőzést tartanak - természetesen zárt kapuk mögött.
Dudás Gábor 2020. május 11., hétfő 9:41
Szombaton Bp. Honvéd - DVTK felkészülési mérkőzést tartanak - természetesen zárt kapuk mögött.
Szerző: Dudás Gábor 2020. május 11., hétfő 9:41

A Budapest Honvéd május 23-án, az MTK Budapest elleni Magyar Kupa-elődöntővel kezdi újra a szezont, míg a DVTK első tétmeccse a kényszerszünetet követően a megyei rivális Mezőkövesd elleni bajnoki lesz május 30-án (A teljes NB I-es menetrend itt - kattints!).

A két gárda egyfajta főpróbaként találkozik a rajt előtt: a Honvéd és a Diósgyőr is bejelentette, hogy a május 16-i, szombati felkészülési mérkőzés 16:00 órától kezdődik majd zárt kapuk mögött.

Mint ismeretes, a DVSC és a Kisvárda már a múlt hétvégén lejátszotta volna a tavaszi folytatás első NB I-es találkozóját, de az az edzőmeccs végül elmaradt.

Olvastad már?
MLSZ: Az ilyen jellegű mérkőzések a leggyakoribb célpontjai a fogadási csalásoknak - csak saját felelősségre lehet edzőmeccset szervezni
Az MLSZ Elnöksége a labdarúgóklubok esetleges edzéseivel, sportfoglalkozásaival és edzőmérkőzéseivel kapcsolatban adott ki állásfoglalást.
Elolvasom

 

Átigazolások
Külföldre mehet a tehetség
Farkas Timót kérői
Portugál (Sporting, Benfica), német (RB Leipzig), olasz, osztrák és holland csapat is kérője lehet a Mészöly Focisuli 15 éves, U-válogatott tehetségének, Farkas Timótnak. (NSO)
Légiósok
Pécsi a kiszemelt
A spanyol AS szerint a Sevilla nyáron kölcsönvenné a Liverpool 21 éves magyar kapusát, Pécsi Ármint. Ehhez a csapat bennmaradására is szükség van.
Sigma Olomouc
Orji légiósnak állt
A cseh Sigma Olomouchoz igazolt az ETO UNI FC korosztályos válogatott támadója, Orji Dávid.
Tovább az összes átigazoláshoz