Hiába menne több diósgyőri meccsre, nem mehetnek

Csak 306 miskolci drukker mehet a balmazújvárosi, idegenbeli bajnokira, a DVTK ugyanis nem kapott újabb jegyeket a hazai klubtól.
Mokány Lajos 2017. augusztus 1., kedd 13:22
Csak 306 miskolci drukker mehet a balmazújvárosi, idegenbeli bajnokira, a DVTK ugyanis nem kapott újabb jegyeket a hazai klubtól.
Szerző: Mokány Lajos 2017. augusztus 1., kedd 13:22

Múlt héten mindössze 90 perc alatt elfogyott a Balmazújváros - DVTK mérkőzésre, a vendégszektorba szóló 306 belépőjegy. A DVTK minden idők második legjobb rajtjának és a diósgyőri szurkolók kiemelt érdeklődésének köszönhetően előre borítékolható volt, hogy újabb jegyekre nyílik igény.

Emiatt a DVTK hivatalos levélben kérte az újonc klubot további szektorok megnyitására. A miskolciak honlapja szerint a keddi biztonságtechnikai megbeszélésen a rendező klub határozottan képviselte álláspontját, mely szerint nincs lehetőség a vendégszektor befogadóképességének bővítésére, és további DVTK szurkolók beengedésére.

Ezért a balmazújvárosiak kérik a DVTK-szurkolóit, hogy jegy nélkül senki ne induljon el a mérkőzésre. Arról is tájékoztatott a hazai klub, hogy a rendezők fokozottan ellenőrzik a balmazújvárosi szektorokba belépők személyazonosságát, elkerülendő, hogy vendégszurkolók a nem számukra fenntartott szektorokban foglaljanak helyet.

Átigazolások
Újpest
Még igazolnak a Bundesligából?

A német Arne Maier szerint a klub komoly ambíciókkal építkezik és Dárdai Pál sportigazgató további Bundesliga-játékosokat is Magyarországra csábíthat.

DVTK
Szerződéshosszabbítás
A DVTK saját nevelésű szélsővédője, Szakos Bence 2029-ig meghosszabbította szerződését a klubbal.
DVTK
Funsho helyzete
Úgy hírlik, Funsho Bamgboye nem lesz a DVTK futballistája.
Tovább az összes átigazoláshoz