Az NB I-ből is van ajánlata a Slovan csapatkapitányának

Saláta Kornél a csakfoci.hu-nak elmondta: menedzsere több NB I-es klubbal is kapcsolatban áll. A felvidéki védő még nem döntötte el, hogy hol folytatja.
Privacsek András 2017. január 3., kedd 10:26
Saláta Kornél a csakfoci.hu-nak elmondta: menedzsere több NB I-es klubbal is kapcsolatban áll. A felvidéki védő még nem döntötte el, hogy hol folytatja.
Szerző: Privacsek András 2017. január 3., kedd 10:26
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Távozhat a Slovan Bratislavától Saláta Kornél, aki az ősz folyamán a pozsonyi gárda csapatkapitánya volt. - A héten még tárgyalunk a Slovannal, nem tudom, hogy megegyezünk-e - kezdte Saláta a csakfoci.hu-nak. - Ha nem tudok szerződést hosszabbítani, akkor távozom, van ajánlatom Törökországból, Lengyelországból és az NB I-ből is. A menedzserem több magyar klubbal is kapcsolatban áll, többek között a Debrecennel is, ahol másfél éve már felmerült a leigazolásom, de aztán nem jött össze. Nagyon szívesen kipróbálnám magam Magyarországon -  mondta a 31 éves védő.

Saláta Szlovákiában a legtöbb időt a Slovannál töltötte, de kölcsönben szerepelt Dunaszerdahelyen is. Légiósként kipróbálta magát Oroszországban, a válogatottban 40 mérkőzésen 2 gólt szerzett.

A hazai átigazolási híreket ITT találod - kattints!

 

 

Átigazolások
Légiósok
Gulácsi közel a La Ligához
Elvi megállapodásra jutott a Villarreal Gulácsi Péterrel, már csak egy akadály maradt az RB Leipzig kapusának klubváltása előtt a Sky szerint.
Megvan az utódja?
Gulácsi Péter
Egyre közelebb kerülhet Gulácsi Péter a Villarrealhoz, miközben a Leipzignél már az esetleges utódjáról is érkeznek hírek.
Légiósok
Gera ideje lejárt Iránban?
Gera Dániel helyzete egyre kilátástalanabbnak tűnik a Persepolisnál: sérülés miatt hetekre kidőlt, miközben a hírek szerint a klub már azon dolgozik, hogy megváljon tőle.
Tovább az összes átigazoláshoz