Nem örült látványosan annak, hogy betalált a volt csapata ellen.
A KTE az első félidő ráadásában szerzett vezetést Újpesten, ráadásul egy volt újpesti játékos nagy góljával: Zsótér Donát 18 méterről tekert remekül a jobb sarokba.
A középpályás azonban a jelek szerint nem felejtette el azt a nagyjából három évet és 101 tétmérkőzést amit a Megyeri úton eltöltött, hiszen feltett kézzel, visszafogottan örült csak a vezető találatnak.
Később az Újpest Dénes Adrián góljával egyenlített, így 1-1-re végződött az OTP Bank Liga idei utolsó, 17. fordulójának lila-fehér rangadója.
Átigazolások
Videoton
Új vezetőedző és sportigazgató jöhet
A Csakfoci információja szerint komoly változásokat jelenthetnek be hamarosan a fehérváriaknál, ami a vezetőedzői és a sportigazgatói posztot is érintheti - Laczkó és Nikolics is érkezhet.
Újpest
Már nem Krznar a vezetőedző
Vasárnap este az Újpest a hivatalos oldalán jelentette be, hogy a vezetőség 2025. november 9-étől kezdve felmentette Damir Krznar vezetőedzőt a munkavégzés alól.
Videoton
Közlemény a vereség után
Az eredeti szándék szerint az őszi szezont követően került volna sor a szezon első részének szakmai értékelésre, de a mai vereség és főleg a mutatott játék miatt most szükséges értékelni a helyzetet.