Fotó: etofc.hu
Honlapunk információi szerint Jan van Daele, az ETO eddigi ügyvezetője ismét a DAC-ra koncentrálhat, ahol szintén betölti ezt a pozíciót.
A Csakfoci úgy tudja, hogy az NB I újoncának új ügyvezetőja az a Mohácsi Márta lesz, aki korábban TMS menedzserként dolgozott az MLSZ-nél, majd a Ferencvárosnál is.
Győrben elég gyakran cserélnek vezetőket.
Miután Világi Oszkár 2022-ben megvette a klubot, előbb Soldos Péter töltötte be ezt pozíciót, de pár hónap után távozott, majd Tóth Miklós követte őt a sorban, akit Jan van Daele váltott. A belga szakember a dunaszerdahelyi DAC-nál is hasonló munkakörben dolgozik.
Olvastad már?
A magyar válogatott korábbi kapusedzője: „Tíz százalék esélyt látok rá, hogy Gulácsi visszatér”
Továbbra sem világos mindenki számára, hogy Gulácsi Péter miért mondta le a Nemzetek Ligája-mérkőzéseken való szereplést és vajon láthatjuk-e még őt magyar címeres mezben. Andrusch Józsefnek, korábbi kiváló kapusunknak határozott véleménye van az ügyről.
Elolvasom
Átigazolások
Topolya
Szivics irányíthat
Szerb lapértesülések szerint az élvonalbeli Topolya új vezetőedzőt nevez ki Szivics Tomiszláv személyében.
Ferencváros
Legendát válthat Keane
Martin O’Neill szerint Robbie Keane minden adottsággal rendelkezik ahhoz, hogy a skót Celtic következő vezetőedzője legyen.
Légiósok
Keresztes maradna a briteknél
A továbbiakban is Nagy-Britanniában szeretne futballozni Keresztes Krisztián, a Dundee United középhátvédje.