Fotó: facebook.com/mezokovesdzsory

NB I: Távozik a kiesőtől a magyar válogatott támadó

Honlapunk úgy tudja, hogy újabb játékos hagyja el az NB II-be kieső Mezőkövesdet.
Csakfoci.hu 2024. május 26., vasárnap 9:43
Fotó: facebook.com/mezokovesdzsory
Honlapunk úgy tudja, hogy újabb játékos hagyja el az NB II-be kieső Mezőkövesdet.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. május 26., vasárnap 9:43
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Információink szerint Ugrai Roland sem marad Mezőkövesden. A 31 éves támadó tavaly nyáron igazolt Kövesdre, de mindössze 10 bajnokin lépett pályára, gólt nem szerzett.

Ugrai korábban játszott a DVSC-ben, a Honvédban, Diósgyőrben, a Ferencvárosban és a Haladásban is, külföldön megfordult Görögországban és Törökországban. A magyar válogatottban 5 mérkőzésen lépett pályára és egy gólt szerzett.

Ugrai már a sokadik távozója a Mezőkövesdnek: Piscitelli az Újpest játékosa lett, rajta kívül Kovácsik, Nagy Gergő és Bőle Lukács is elhagyja a klubot.

Átigazolások
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.
Békéscsaba
Támadó érkezett
Békéscsabán folytatja pályafutását a Vasas labdarúgója, Horváth Szabolcs. A 20 éves támadó az előző idényben kölcsönben játszott az NB II-es BVSC-Zuglóban.
Elakadtak az egyeztetések
Gulácsi Péter
A Villarreal Gulácsi Pétert szeretné szerződtetni, ám Leipziggel folytatott tárgyalások a vártnál lassabban haladnak.
Tovább az összes átigazoláshoz